Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

Egzersiz yaparak kilo alınır mı ?

Kilo Aldırıcı TozEgzersiz yaparak kilo alınır mı ?

Egzersiz yaparak kilo almak çok yaygın olarak yaşanan bir problemdir. Bu yazımız da egzersiz yaparken kilo alan kişilerin bu durumu neden yaşadıkları hakkın da bilgi toplamaya çalıştık. Egzersiz yaparak kilo vermek her zaman göründüğü kadar kolay olmayabilir. Bazen kilo vermek yerine egzersiz yaparak kilo da alabilirsiniz.

Egzersiz yaptığınız halde kilo alıyorsanız ne yazık ki kendiniz den şüphe edebilirsiniz. Egzersiz yaparken kas kütlesi kazanmak kilo almanıza neden olabilmektedir. Yağlarınızı kaybediyor olabilirsiniz ancak bunların yerini kas kütlesi alacaktır. Kaslarınız yağa göre daha ağır olduğu için kilo almış olabilirsiniz. Yürüyüş, dans, yoga kilo vermek için yapılanlar arasın da en iyileridir. Her hangi bir kas gurubuna ait egzersizleri seçmeyin bu durum ne yazık ki zorlanmanıza neden olur.

Daha çok tüm vücudu çalıştıracak egzersizler yapmanız daha çok kalori yakmanıza yardımcı olur. Spora başladıktan sonra ne yediğinize içtiğinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Yedikleriniz de bu konu da oldukça büyük etkiye sahiptir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )