Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

Kilo Alma Takviyesi Grasso Arı Sütlü Bitkisel Karışım

Kilo Alma Takviyesi Grasso Arı Sütlü Bitkisel Karışım

Günümüzde birçok kişi kilo vermeye çalışsa da bazı kişiler de her ne yapsa da kilo alamadığını iddia etmektedir. Özellikle ileride şişman olurum korkusu ile kişinin genç yaşlarda zayıf kalma düşüncesi ile iştahını gelişim çağında kapatması, ileride kilo alamamasına ve sağlıklı beslenememesine neden olabilir. Doğal bir takviye olan ve iştahın açılmasını sağlayan grasso arı sütlü bitkisel karışım ile sağlıklı bir şekilde kilo almak mümkündür.

Kolay Bir Kilo Alma Durumu

Kişinin enerjisini koruyabilmek adına destek sağlayan grasso arı sütlü bitkisel karışım ile iştah açma ve kilo almak mümkündür. Özellikle sporcuların ve egzersiz yapanların kullandıkları bu ürün ile sağlıklı bir şekilde kilo almak da oluşabilir. Çocuklar ve yetişkinler için vitamin deposu olan bu ürünün kullanımı ile oldukça fazla bir enerji durumu elde edilmiş olmaktadır. İçerisinde bulunan meyve ekstratı, ginseng ekstratı, propolis ekstratı, sebze ekstratı, muz ekstratı, süt tozu, polen, kına ekstratı, kudret narı ekstratı, kakao ve arı sütü ekstratı ile enerji verici bir besin olmaktadır.

Kullanım Kolaylığı

Sahip olduğumuz vücudumuz bazı vitaminleri depolar, bazılarını ise günlük olarak alabilmektedir. Günlük alınacak olan vitaminlerin alınmasında takviye bir besin olan grasso arı sütlü bitkisel karışım, günde 2 kez tok karnına 1 tatlı kaşığı süt ya da meyve suyu ile beraber içilmelidir. Dilerseniz ejzane üzerinden sipariş verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )