Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

Kilo almak için diyet

iştah açıcıKilo almak için diyet

Bu yazımız da sizlere vereceğimiz 3000 kalorilik kilo almak için diyet listesi ile sizler de hızlı bir şekil de kilo almaya başlayabilirsiniz.Kilo alma diyeti ile hafta da 2 kilo almanız mümkün olacaktır. Kilo alamamak konusun da bir çok insan halin den çok muzdariptir. Bazı insanlar metabolizmaları gereği yediklerini çok çabuk bir şekil de yakmaktadırlar. Bu neden ile de bu şekil de metabolizmaları hızlı çalışanlar kilo almak da çok daha fazla zorlanmaktadırlar. Metabolizma olarak hızlı olan insanlar bu konu da daha dikkatli olmalıdır.

Kişilerin günlük kalori ihtiyacı 2000 kalori kadardır. Günlük aldığınız kalori miktarı eğer 3000 kalori olur ise çok daha rahat bir şekil de kilo alabilirsiniz. Peki bu şekil de kilo alabilmek için neler yememiz gerekmektedir. Kilo almak için kesinlikle protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeniz gerekmektedir.

Sizlere de kısa bir süre de kilo almak için sağlıklı ve kalori bakımından zengin olan besinleri tüketmeniz gerekmektedir. Daha mutlu yarınlar için sizler de kilo alın…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )