Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

Kilo almak isteyenlere egzersizler

Kilo Aldırıcı TozKilo almak isteyenlere egzersizler

Kilo almak isteyen insanlara egzersiz yapmanız gerekiyor dediğimiz de her zaman şaşırdıklarını görmekteyiz . Egzersiz yapmak sadece kilo vermek için değil kilo almak için de son derece önemli bir aktivitedir. İstediğiniz kilo değerlerine ulaşmak için illa haplar kullanmanız ya da saçma sapan yöntemler denemenize gerek yoktur. Bu yazımız da Kilo almak isteyenlere egzersizler hakkın da bilgiler vermeye çalışacağız.

Vücut ağırlığınızı artırmanın en iyi yolların dan bir tanesi squat hareketidir. Yani ağırlık kaldırmaktır. Bu yolla kas kütlenizi artırabilir ve rahatlıkla kilo alabilirsiniz. Bunun için squat hareketinden fayda sağlayabilirsiniz.

Deadlift , bu hareket vücudunuzun  kalça, karın, bacak, kol, baldır, omuz gibi çoğu kas grubunu aynı anda çalıştırmanıza yardımcı olacak özel bir egzersiz hareketidir. Doğru uygulandığın da squat hareketin den dahi faydalı olabilir. 

Bench press, vücudunuzun alt bölgesi dışın da üst bölgesi için de kilo almanızı sağlayacak egzersiz hareketleri vardır. Bunlar dan bir tanesi de yan ve ön göğüs hareketleridir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )