Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

KİLO VERME  İLE İLGİLİ BİLGİLER

Şimdi kilo vermek istiyorsun. Ve bunu güvenle yapmak istiyorsun. Ama nasıl?

 

Öncelikle, çoğu uzmanın yavaş yavaş kilo vermek olduğunu söylediğini unutmayın . Kalması daha olası. Pound’u çok hızlı dökerseniz , beslenme ve Diyetetik Akademisi, yağ yerine kas, kemik ve suyu kaybedeceğinizi söylüyor.

 

Akademinin önerisi: Haftada 1-2 kilo vermek ve yemyeşil diyetler veya ürünleri gerçek olmayan çok iyi sesler çıkaran ürünlerden kaçının . Zayıflama kaybınızı zaman içinde yapıştırabileceğiniz değişikliklere dayandırmak en iyisidir.

 

Daha hızlı sonuçlar almak için, sağlıklı kalmanızı ve ihtiyacınız olan besin maddelerini almayı garantilemek için bir doktorla çalışmanız gerekir.

 

Bir plan yapmak

Muhtemelen “kaloriler, kalori çıkışı” diyerek duymuşsundur; içinde olduğu gibi, sadece yemek ve içmekten daha çok kalori yakmanız yeterlidir.

 

AŞAĞIDA OKUMAYA DEVAM ET

BEĞENEBILIRSIN

WebMD

Slayt gösterisi: Diyabetinizi İyileştirmek İçin Önemli İpuçları

Şeker hastalığı, diyet ve ilaçlarınızı yakından izlemek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Durumunuzu her gün yönetmek için bu WebMD ipuçlarını kullanın.

WebMD

MS ve Depresyon

Nasıl bağlı?

WebMD

Kabızlık Tedavisi

Bu tedavi seçeneklerine devam edin.

Ancak, birçok insan kendi deneyiminden söyleyebileceği kadar basit değildir.

 

Sizin metabolizma – vücudun yakıt içine kalori döner ne kadar iyi – da önemlidir. Ve eğer çok fazla kalori keserseniz, sizin için kötü olur. Metabolizmanızı yavaşlatırsınız ve bu da bazı besin maddelerinde yetersiz kalmanıza neden olabilir.

 

Kalori çok fazla kesmeden bunu yapmanın birçok yolu vardır. Yapabilirdin:

 

Porsiyonlarda kes .

Her zamanki günlerde kaç kalori aldığınızı belirleyin ve geriye biraz eğin.

Her porsiyonun kaç kalori olduğunu öğrenmek için besin etiketlerini okuyun .

Daha fazla su iç , bu yüzden o kadar aç değilsin.

 

Nasıl bir yöntem kullanırsanız yapın, iyi beslenmeye devam etmek için sebze, meyveler, tam tahıllar ve yağsız protein gibi gıdaları beğenmeniz gerekir. Bir diyetisyenle çalışmak iyi bir fikirdir, bu nedenle bu ihtiyaçları karşılayan bir plan yapın.

 

 

yrıca motive kalmak ve sizi neşelendirmek için yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Ailenizi ve arkadaşlarınızı kilo verme çabalarınızı desteklemelerini isteyin.

 

Ayrıca, ilgilenebilecek insanlarla nasıl geçtiğinden bahsedebileceğiniz bir kilo kaybı grubuna katılmak isteyebilirsiniz. Veya kilolu kimlerin sağlıklı bir şekilde tanıdığınız biriyle konuşun . Onların teşviki “bulaşıcı”, iyi bir yol!

 

Ne Bulduğunuzu Öğrenin Eat

En basit düzeyde gıda yakıttır. Size şeyler yapmak için enerji verir. Ancak çok az insan bu nedenle yemek yiyor. Her sosyal buluşmada. Ve zor günler geçirdiğimizde çoğumuzun olduğu yer burası.

 

Aç değilken yemek yemenizi neyin neden yaptığını bilmek ve o anlar için bir plan yapmış olmalısın.

 

İlk adım, tetiklerinizin ne olduğunu bulmanızdır. Öyle mi stres , öfke, anksiyete veya depresyon hayatınızın belli bir kısmında? Ya da iyi bir şey olduğunda yiyecek midir?

 

Sonra, bu duyguların ne zaman ortaya çıkacağını ve yemek yemenin yerine başka bir şey yapmaya hazır bir planın olduğunu düşünmeye çalışın. Yürüyebilir misin? Metin yazdı mı?

 

Son olarak, farklı bir seçim yapmak için kendinizi ödüllendirin. Sadece ödül olarak yiyecek kullanmayın.

 

Ne Yenir ve Ne Zaman Yenirsin

Sen gitmek zorunda değilsiniz vegan , gluten -ücretsiz’i veya kilo vermek herhangi bir gıda grubu çıkın. Aslında, uzun vadede birlikte yaşayabileceğiniz bir şeyse pound’u iyi durumda tutmanız daha olasıdır.

 

 

Ancak, boş kalorileri azaltmak ya da boş kalorileri kesmek mantıklıdır.

 

Eklenen şekeri sınırlayın. Bunlar, örneğin, meyvelerde doğal olan şekerler değil, kurabiye, kek, şekerli- şekerlemiş içecekler ve diğer öğelerdeki şekerlerdir. Şekerli gıdalar genellikle kalorilerden çok az miktarda besindir. Eklediğiniz şekerlerde günlük kalorinin % 10’undan daha azını harcamak hedefliyoruz .

 

arbonhidratları seçmelisin. Hangi yemek yediğinize ve ne kadarına karar verebilirsiniz. Glisemik indeksi düşük olanları arayın (örneğin, kuşkonmaz bir patatesden daha glisemik indeks üzerinde daha düşüktür) veya diğerlerinden daha porsiyon olarak karbonhidratlarda daha düşük olanları arayın . İşleme, lif, demir ve B vitaminleri gibi temel besin maddelerini kaldırdığı için bütün tahıllar işlenmiş ürünlerden daha iyi seçkilerdir . “Zenginleştirilmiş” ekmek gibi geri eklenebilirler .

 

Proteini dahil et . Tatmin edici ve kaslarınızı takip etmenize yardımcı olacak. Orada vejetaryen yağsız et, kümes hayvanları, ve vegan kaynaklar (fındık, fasulye ve soya birkaçıdır) yanı sıra balık ve süt.

 

Çoğu Amerikalı, yeterli proteini alır, ancak daha zengin kaynaklardan almayı seçebilir, bu nedenle zaten diyetinize bol bol sahip olabilirsiniz. Protein ihtiyaçlarınız yaşınıza, cinsiyetinize ve ne kadar aktif olduğunuza bağlıdır.

 

İyi yağlarla arkadaş edin. Az miktarda yağ , kendinizi dolgun hissetmenize yardımcı olur ve daha az bir diyette olduğunuz gibi yardımcı olur. Daha iyi seçenekler, balık , fındık ve tohumlar ile zeytin yağı veya hindistancevizi yağlarıdır. Bunların doymamış yağları vardır – çoklu doymamış ya da tekli doymamış yağlar, özellikle.

 

Elyafı doldurun. Bunu sebze, kepekli tahıllardan, meyvelerden alabilirsiniz – herhangi bir bitki gıdasında elyaf olacaktır. Bazılarının diğerlerinden daha fazlası var. En iyi kaynaklar enginar, yeşil bezelye, brokoli, mercimek ve lima fasulyesidir. Meyveler arasında ahududanlar listeyi yönetir.

 

Daha sık yiyin. Günde 5-6 defa yemek yerseniz, açlıktan uzaklaşabilir. Bu mini yemeklerin hepsinde eşit olarak kalorilerinizi ayırabilir ya da bazılarını diğerlerinden daha büyük yapabilirdiniz. Pazarlık etmekten çok yemek yemeyeceğiniz şekilde kısımları planlamanız gerekecek .

 

Yemek Değiştirme Hakkında Neler Var? Bu ürünler kalorilerini kontrol edecektir. Bunlar uygun konum ve dışarı şansa bırakmaz diyet .

 

Yine de, yemek değiştirmelerinden vazgeçerseniz kilo vermemek için yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecek.

 

 

Içkilere dikkat edin. Kilo vermenin kolay bir yolu, soda, meyve suyu ve alkol gibi sıvı kaloriyi kesmektir . Bunları, limon suyu , şekersiz çay veya siyah kahve gibi sıfır kalorili içeceklerle değiştirin .

 

Diyet içecekleri, şekerli içeceklerle karşılaştırıldığında kaloriyi kurtaracaktır. Ancak o halde bir çerez veya diğer tedavilere ulaşırsanız, çünkü hala açsanız ya da bunun için yeterli kaloriyi kurduğunuzu düşünüyorsanız, bu plan geri teperiyor.

 

Hızlı mısın?

Açlığın kilo vermenin hızlı bir yol olduğunu düşünebilirsiniz . Ancak uzmanlar bunu önermiyor çünkü uzun vadeli bir çözüm değil. Zamanla yapıştırabileceğiniz ve yaşam tarzınıza uyan bir yemek planınız olması daha iyi.

 

Bütün fıkralar aynı değildir. Bazıları tüm yiyecekleri atlamayı içeriyor. Ayrıca, her geçen gün yediğiniz haberciler de var. Açık havada uzun zamandan beri oruç tutmanın ne kadar iyi yapıldığı üzerine çok fazla araştırma yapılmamıştır.

 

Senin hızlı ilk günlerinde, aç ve huysuz hissedebilirsin. Kabız da olabilir . Ve fiziksel olarak çok şey yapacak enerjiye sahip olmayacaksınız. Çok su içirin ve günlük multivitamin alın. Özellikle de ayarlanması gereken ilaçları almanız durumunda doktorunuza da söylemelisiniz .

Unutmayın, çabucak giderseniz, hızlı bittiğinde yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecek.

 

Kilo kaybınızı nasıl başladıysanız yapın, başınızdan almanın en iyi yolu, sağlıklı bir beslenme planı ve fiziksel aktivite gibi uzun ömürlü yaşam tarzı değişiklikleridir . Nereden başlayacağınızdan, kaç kaloriden kesileceğinden veya nasıl güvenli bir şekilde çalışacağınızdan emin değilseniz, kayıtlı bir diyetisyene danışabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )