Bomba Kilo Aldırıcı ® Resmi Satış Sitesi 35 TL Ürün Görseli

Zayıflık Hastalık Mıdır ?

Kilo Aldırıcı TozZayıflık Hastalık Mıdır ?

Zayıflık boy oranına göre kilonun normalden daha az olması durumudur. Bu durum da yağ dokusunun oranı diğer dokuların oranına göre daha azdır. Zayıflık uzun süre sonucun da gelişen enerji dengesizliği sonucun da ortaya çıkmaktadır. Boya göre kilonun biraz düşük olması soruna yol açmasa da %15 den daha az ise işte o zaman sorun var demektir. Özellikle çocuklar ve gençler de enerji dengesizliği gerçek zayıflığa neden olabilmektedir.

Obezite nasıl bir dünya sorunu haline geldi ise zayıflık da aşırı olduğu zaman ölümle sonuçlanabilmektedir. Zayıflık bir hastalıktır özellikle bayanlar da genç bayanlar da zayıf oldukları hal de hala kilolu olduklarını duyuyorsanız büyük bir sorun vardır. Psikolojik bir rahatsızlık haline zayıflık bayanlara çok büyük zararlar verebilmektedir. Yediklerini kendi kendilerine çıkaran bayanlar ya da hiç yemek yememe gibi durumlar karşılaşılan sorunlardır.

Sağlıklı yaşamak için aldığımız ve yaktığımız enerji seviyesinin aynı ölçü de olması gerekmektedir. Daha sağlıklı bir yaşam için sizler de normal kilonuz da olmaya özen gösteriniz…

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )